Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eikthet ne muzike

Rikthehet në muzikë pas 5 vitesh Orinda Huta, zbulohet projekti i ri

Rikthehet në muzikë këngëtarja dhe moderatorja e njohur Orinda Huta. E ftuar së fundmi në emisionin 'Mirage', moderatorja ka zbuluar se...

Lajmet e fundit