Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eifel

Zbulohet fatura marramendëse e darkës së çifteve Trump dhe Makron në kullën Eiffel

Darka e çifteve Trump dhe Makron në Paris, në një restorant në kullën e famshme Eiffel u përfol shumë. Tavolina elegant era...

Lajmet e fundit