Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eglantina Alliaj

DENONCIMI: Salçiçet ‘EHV’ me njolla të errëta dhe erë të rëndë, edhe pse brenda DATËS së skadencës

Para disa ditësh në media u publikuan disa raste abuzuese, ku ushqime të ndryshme  përmbanin material ndërtimi si pluhur tulle dhe allçi. ...

Ndarja nga jeta e gazetares, kolegia dedikim prekës: Mikja ime më trondite këtë mëngjes, luftove me atë sëmundje të mallkuar

Sot u nda nga jeta pas nje sëmundjeje të rëndë gazetarja Sonila Mesareja. Kolegia Mesareja për vite punoi si reportere e...

Lajmet e fundit