Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Egjipti

Rusia mposht Egjiptin, kalon fazën e grupeve

Pas fitores me ekipin e Egjiptit, Rusia që është vendi organizator i Botërorit, është edhe ekipi i parë i cili kalon fazën e grupeve....

Ndodh për herë të parë, 4 skuadra arabe shkojnë në kampionatin botëror

Për herë të parë në historinë e tyre 4 skuadra arabe marrin pjesë në Kupën e Botës, Arabia Saudite, Egjipti, Maroku dhe Tunizia. ...

Lajmet e fundit