Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eftimiu eftimiu

Me flokë të gjatë e me mjekër, shfaqet i qetë ‘killeri’ grek te Krimet e Rënda (FOTO)

Me flokë të gjatë të kapur bisht dhe me mjekër është shfaqur krejt i qetë në seancën gjyqësore Eftimiu Eftimiu, ish-efektivi i Forcave Speciale...

Lajmet e fundit