Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

efi

Ku do e shohim Efin? Ish-banorja e BBV zbulon planet në televizion

Efi ka qenë një tjetër personazh i cili arriti të fitonte zemrën e mijëra shqiptarëve. Përveç fituesit të Big Brother Vip 2, Luizit dhe...

“I thash ik p*rdhu”, Luizi zbulon bisedën me Efin pas debateve në BBV

Edhe pse kanë kaluar dy javë që është shpallur fituesi i Big Brother Vip. Në post Big Brother vijon sqarimi i debateve që kanë...

Efi del nga BBV, Luizi dhe Kristi “kokë më kokë” për çmimin e madh

Efi është finalistja e dytë që është larguar nga Big Brother duke marrë 10 mijë euro, por duke humbur çmimin e madh. Ka dalë me...

Sot finalja e madhe e Big Brother Vip, kush do ta fitojë mes Luizit, Efit, Dea Mishel dhe Kristit?

Sot është nata finale e edicionit të dytë të Big Brother Vip. Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi janë katër konkurrentët finalistë, ndërsa një...

Efi bëhet “tapë”, i jep Luizit informacione nga jashtë (VIDEO)

Finalistët e Big Brother VIP2 pas përfundimit të “prime” kanë festuar, teksa këtij “realityshow” po i vjen fundi. Dean, Luizi, Kirsti dhe Efi kanë shijuar...

“Kafshoje gjuhën se…”, debat i ashpër mes Efit dhe Qetsorit: Mbylle, me mua qepe gojën

Me debate të ashpra është zhvilluar sonte gjysmëfinalja e Big Brother Vip Albania. Një përplasje të ashpër pati me Efit dhe Qetësorit. Gjatë debatit që...

Efit nuk i del e keqja me Luizin: Është nga ata që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi!

Një miqësi e kthyer në "armiqësi" është ajo e dy konkurrentëve të Big Brother Vip, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes. Në Prime-in e djeshëm shpërgthyen...

Ofendoi Efin, moderatorja shqiptare: Luizi ka mentalitet fshataresk!

Moderatorja Albana Bejko ka komentuar deklaratat fyese të Luiz Ejllit ndaj banores së Big Brother, Efit. Ajo i quajti si të prapambetura deklaratat e tij...

VIDEO/ Pajtohen Luizi dhe Efi? Pas daljes së Kiarës banorja shkon e puth

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip ditën e sotme me urdhër të “Vëllait të Madh”, luajtën lojën “Mos u nxeh”. Loja u shoqërua me...

Jo vetëm Luizi, ja kush është finalistja e dytë e Big Brother Vip

Në një televotim të hapur gjatë mbrëmjes së sotme, Efi është shpallur finalistja e dytë e Big Brother VIP Albania. Në avantazhin që i’u dha...

Lajmet e fundit