Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

efektivja

VIDEO: Gjesti i veçantë i polices së Rrugores në Tiranë, ndihmon gruan me probleme me këmbët të futet në taksi

Policia Rrugore e Tiranë dhe ajo e Rendit ka dalë në gatishmëri prej mëngjesit të sotëm për shkak të fluksit të lartë të mjeteve...

U mori para dy kosovarëve që kishin aplikuar për shtetësi shqiptare, Agjencia Policore prangos policen e pasaportave në Tiranë

Një efektive e Policisë së Tiranës, punonjëse civile pranë Zyrës së Shërbimit ndaj Qytetarëve, është arrestuar nga Agjencia e Mbikqyrjes Policore. Kjo shtetase, u...

Dyshohet se është vetëvrarë në varreza, gjendet trupi i efektives së policisë në Kosovë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjilan ku një oficere policie është gjendur pa jetë. Sipas mediave vendase mësohet se trupi i efektives është...

Ngjarja tragjike në Letoni, reagon Basha: Mendimet dhe lutjet e mija janë me familjarët

Kreu i PD, Lulzim Basha reagon për ngjarjen e rëndën në Letoni, ku humbi jetën efektivja e FA Zarife Hasanaj dhe u plagosën dy...

Tragjedia me FA në Letoni, ja kush është efektivja që humbi jetën dhe 2 të plagosurit

Shpërthimi i një mine i mori jetën efektives së Forcave të Armatosura si dhe la të plagosur 2 të tjerë në Letoni. ...

IRONIA/ U përplas me KOLEGËT për të mbrojtur banesën, sot EFEKTIVJA e ‘Shqiponjave’ në detyrë, përballë banorëve te Bregu i Lumit (VIDEO)

Pak javë më parë efektivja e 'Shqiponjave', Blerta Dervishi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa mbrojti me forcë banesën e saj pranë shkollës "Petro...

Skandali: Efektivja bën striptizëm në akademinë e Policisë (Video)

Ndodh në Rusi! Një efektive policie ka vendosur të dhurojë spektakël të nxehtë për kolegët e saj në Rusi, në Ditën Kombëtare të Burrave....

U plagos në protestë, efektivja Ina Nuka viziton sot Ambasadën turke në Tiranë

Punonjësja e Policisë Ina Nuka, e cila mbeti e plagosur gjatë protestës së 22 Nëntorit përpara Parlamentit të Shqipërisë, paraditen e sotme, së bashku...

Veliaj flet për efektiven që humbi gishtat: Tirana ka qytetarë si Ina që e duan shtetin (VIDEO)

Kreu i Bashkisë së Tiranës ka komentuarv sërish sot ngjarjen e djeshme para Parlamentit ku efektivja Ina Nuka humbi gishtat e dorës. ...

Kush është efektivja e Shqiponjave që iu prenë gishtat? Jeton me qira dhe në vështirësi ekonomike

Ina Nuka është efektivja e policisë që mbeti e plagosur rëndë në protestën e organizuar nga Partia Demokratike, duke i shkaktuar dhe humbjen e...

Lajmet e fundit