Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

efektivja e policise

‘Do ngelet pa martuar’, Ina Nuka: Rëndësi ka shpirti, jo një copë gishti. Thanë që isha me pushime në Turqi por…

Efektovja e policisë Ina Nuka kujton momentin e incidentit në protestën e banorëve të ‘Astirit’ ku u plagos rëndë në dorë, ndërsa thotë se...

Preu gishtat me kapsollë para Parlamentit, kthehet në Tiranë efektivja Nuka

Efektivja e repartit ‘Shqiponja’ Ina Nuka, e cila mbeti e plagosur në protestën e bërë nga banorët e Astirit,  është kthyer mbrëmjen e sotme...

“Dy vajza të dhunuara për nevojat e kafshërisë politike”, reagon ashpër Rama dhe poston FOTON

Reagon ashpër kryeministri Edi Rama pas postimit të ish kryeministrit Sali Berisha i cili aludoi se efektivja e policisë Ina Nuka nuk ishte plagosur...

Lajmet e fundit