Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Efektivja e Policisë shqiptare në Milano

Arrestohet efektivja e Policisë shqiptare në Milano, kapet me 76 doza kokainë dhe 1.430 euro të përfituara nga droga (VIDEO-DETJAE)

Një efektive e Policisë shqiptare është arrestuar nga karabinierët në Garbagnate Milanese, në periferi të Milanos pasi është kapur me kokainë. ...

Lajmet e fundit