Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

efektivi

Efektivi ra në humnerë në malin e Dukagjinit, reagon Policia: U nxor pas 12 orësh, ka lëndime të shumta

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur në malin e Dukagjinit, ku një efektiv policie ra në humnerë. Në njoftim thuhet se...

Dhunuan efektivin e “Rrugores” në Vlorë, Policia arreston 1 person dhe shpall në kërkim 2 të tjerë, sekuestrohet 1 shotgan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00 në lagjen "Pavarësia" në Vlorë, ku 3 persona kanë dhunuar efektivin e...

Prokuroria e akuzon për “vrasje në tentativë” dhe e do në qeli, Gjykata e Vlorës liron efektivin e “Delta Force”; asnjë gjurmë nga djali...

Gjykata e Vlorës ka nxjerr sot nga qelia efektivin e “Delta Force” Lisjan Myrtaj, i cili pesë ditë më parë u përfshi në një...

VIDEO – EMRI/ I theu këmbën policit që e gjobiti për parkim të gabuar, autori doli sot para Gjykatës së Tiranës

Janë publikuar pamjet që tregojnë një qytetar nga Tirana duke kundërshtuar efektivin e policisë që e kishte gjobitur për parkim të gabuar. Në video tregohet...

Mjeti përplas efektivin e Policisë në Tiranë, largohet me shpejtësi nga vendi i ngjarjes

Një punonjës policie është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një automjet. Sipas unfiromave blu mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Thoma Koxhaj”, ku...

E tërhoqën zvarrë gruan nga Komisariati i Lushnjës, pezullohen nga puna dy efektivët

Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me videon e publikuar në rrjetet sociale ku shihen efektivët e policisë në Lushnjë teksa nxjerrin me...

Efektivi duke mbajtur qytetarin në mes të ujit, Braçe poston foton: Nder e respekt për të gjithë ata që po shërbejnë për njerëzit në...

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një foto ku shihet efektivi duke mbajtur një qytetar që kishte mbetur në mes të ujit. E teksa poston këtë...

Mori 500 mijë lekë ryshfet për aksidentin me disa të plagosur, “arrest me burg” për Oficerin e Policisë Gjyqësore në Elbasan

Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për N/Komisar Kujtim Ozuni, 52 vjeç, me detyrë Specialist dhe Oficer i Policisë...

Efektivi ndihmonte bashkëshortin e dhunshëm që të merrte fëmijët nga gruaja, reagon policia e Berati: Efektivi u pezullua nga detyra, vijon…

Policia e Beratit ka reaguar në lidhje me denoncimin e bërë dje në “Fiks Fare”, ku një grua dhunohej nga bashkëshorti, teksa akuzonte edhe...

Ministria publikon shifrat: Më shumë të shëruar se të infektuar në 24 orët e fundit, COVID-19 u merr jetën 3 qytetarëve

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e pandemisë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, ku shihet se numri i të shëruaerve është...

Lajmet e fundit