Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

efektivi i shqiponjave

Shpërndante sistematikisht kokainë, Gjykata e Sarandës vendos masën për efektivin e “Shqiponjave”

Gjykata e Sarandës ka vendosur masën e sigurisë për efektivin e “Shqiponjave” Lavdosh Metaj, i cili akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet e dije...

EMRI-FOTO/ Ky është efektivi i “Shqiponjave” i arrestuar në Sarandë për trafik droge, vizitonte lokalin e Bledar Birçajt që u ekzekutua në Vlorë

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit e SHÇBA kanë finalizuar një operacion ku si rezultat kanë arrestuar kolegun e tyre, Lavdosh Meta. Efektivi...

Heronjtë nuk kanë brirë, janë mes nesh, duhen bërë shembull

Nga Edmond Arizaj Polici i “Shqiponjave” meriton mirënjohje publike dhe gjithë shpërblimet e mundshme, plotësisht të merituara. Nuk duhet shumë për...

Plagosi të shumëkërkuarin Orges Bilbili pasi i drejtoi armën, zbardhet dëshmia e efektivit: Si ishte ‘maskuar’ me kapuç në kohë me diell

Zbardhet dëshmia e efektivit të shqiponjave që plagosi lushnjarin e kërkuar për vrasje pasi ky i fundit i nuk i tregoi kartën e identitetit...

Lajmet e fundit