Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

efektivi i grades

Arrestohet në mesnatë efektivi i Gardës, i dehur nuk ndaloi në postbllok: Kolegët e patrullës iu vunë në ndjekje (EMRI-DETAJE)

Një efektiv i Gardës së Republikës është arrestuar nga Policia në Tiranë. Mësohet se në pranga ka rënë Arsan Demaj, i cili shërben dhe...

Lajmet e fundit