Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

efektivet

Policia jep informacion për trazirat: Janë shoqëruar 48 tifozë të Romës dhe 12 të Feynoord! 10 efektivë janë qëlluar me shishe qelqi

Dhjetë efektivë janë plagosur nga përplasjet e dhunshme mes tifozëve, mbrëmjen e kësaj të marte, sqaron Policia e Tiranës. Në njoftimin zyrtar, bëhet me...

“Policë të droguar dhe vrasës”, Sali Berisha kërkon dorëheqjen e ministrit Çuçi pas ngjarjeve të djeshme

Ish-kryeministri Sali Berisha kërkon që ministri i Brendshëm Bledi Çuçi të japë dorëheqjen, pas ngjarjeve të djeshme ku u përfshinë 2 efektivë policie. Berisha i...

FOTO/ Përplasje mes Policisë dhe banorëve të Rinasit, efektivët shtyjnë protestuesit për t’i larguar nga rruga, lëndohet një person

Policia ka filluar të ndërhyjë për të larguar banorët e Rinasit nga rruga, të cilët ata e kanë bllokuar prej më shumë se 1...

Përplasja e efektivëve me të rinjtë në Fier, reagon Policia: 21 vjeçari nuk iu bind urdhrit, e shoqëruam në Komisariat

Policia e Fierit ka reaguar në lidhje me një video që është publikuar në rrjetet sociale, ku disa të rinj janë përplasur fizikisht me...

Korrupsion në Morinë, Gjykata e Posaçme lë në fuqi kërkesën e SPAK për efektivët

GJKKO ka lënë në fuqi kërkesën e SPAK duke lënë në burg 19 efektivë të policisë. Gjykata e Posaçme konfirmoi masën arrest me burg për...

Efektivët e “5-ës” neglizhuan detyrën? Në xhupin e 26 vjeçarit që vdiq brenda Komisariatit u gjetën cigare dhe çakmak

Arben Mici, 26 vjeç, humbi jetën mbrëmjen e të shtunës si pasojë e një zjarri që ra në dhomat e paraburgimit të Komisariatit nr.5,...

Po bënte gati “shtëpinë e barit”, policët e Durrësit arrestojnë kolegun që i ishte futur drogës: Sekuestrohen mijëra fara e llampa (EMRI – PAMJET)

Një efektiv i Policisë së Durrësit ka rënë në prangat e kolegëve të tij, pasi po përgatiste shtëpinë për ta kthyer në "laborator" për...

EMRAT/ Kundërshtuan efektivët te “5 Maji”, Policia procedon penalisht 4 qytetarë

Policia ka proceduar penalisht 4 banorë të zonës "5 Maji", të cilët u përplasën dhe kundërshtuan efektivët. Mësohet se janë proceduar Elson Marku, Klodian Laci,...

443 kursantë përfundojnë shkollën e policisë, Gledis Nano inkurajon efektivët e rinj: Jemi shërbëtorë të komunitetit, besoni te vetja dhe mos zgjidhni rrugën e...

Ditën e sotme në Akademinë e Sigurisë në Sauk është zhvilluar ceremonia certefikimit të kursantë që përfunduan shkollën bazë për patrullimin e përgjithshëm në...

Denoncoi dhunën e uniformave blu, Policia sqaron ngjarjen: Ka kanosur efektivët, po kryhen hetime…

Policia ka reaguar pas denoncimit të bërë nga një qytetar i cili pretendonte se ishte dhunuar barbarisht nga efektivët e policisë së Lushnjës. Përmes një...

Lajmet e fundit