Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

efektivet e policise

ALARMANTE: Efektivët e Policisë sulmohen nga 300 persona, forcat speciale me urgjencë drejt Dibrës

Rreth 300 persona, përkrahës të opozitës, janë duke u përleshur në këto momente me një grup efektivësh të policisë në KZAZ-në nr 19 në...

Efektivët e policisë të rraskapitur, ulen përtokë te Drejtoria e Tiranës (FOTO)

Të lodhur duken efektivët e policisë pas 5 orësh protestë intensive shoqëruar edhe me akte dhune. Ata janë ulur përtokë para...

Protesta e opozitës, efektivët e policisë bllokojnë rrugët në zonën e ‘Myslym Shyrit’

Pamjet tregojnë se mësymja e policisë nisi kur disa protestues shkulën gurë dhe goditën efektivë të policisë dhe godinën e Drejtorisë së Policisë. ...

Situata e përmbytjeve, Xhafaj ka një falenderim të veçantë për punonjësit e policisë

Situata e përmbytjeve, ka gjetur në gatishmëri të plotë strukturat shtetërore, por ata që kanë mbajtur peshën më të madhe kanë qenë efektivët e...

Lajmet e fundit