Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

efektive te plagosur

Plagosja e dy efektivëve në Mamurras, shoqërohen në polici 7 persona, të afërm të ish-deputetit të njohur të PD

Në Mamurras ka mbërritur FNSH dhe RENEA, për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes së sotme, e cila përfundoi...

Lajmet e fundit