Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

efektiv policie

SKANDALI/ N/Komisari në Tiranë përvetëson 5.5 milionë lekë të sekuestruara nga policia, SHÇBA e pezullon nga detyra

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka pezulluar nga detyra N/Komisarin Klodjan Caushi, me detyrë specialist pranë Njësisë së Posaçme Operacionale “Enfast”, i...

Plagoset me armë zjarri një efektiv policie në Tropojë

Plagoset një efektiv policie në fshatin Bujan të Tropojës. Mësohet se shtetasi R.B ka plagosur me armë zjarri komshiun e tij...

Favorizoi një drejtues mjeti, arrestohet një efektiv policie në Tiranë (EMRI)

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në bashkëpunim me Policinë e Shtetit ka vënë në pranga një efektiv policie. Në...

Lajmet e fundit