Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

efekte anesore

Është cilësuar si kurë ndaj koronavirusit, por Klorokuina ka efekte anësore shumë të rrezikshme

Ndërkohë që bota po përballet me pandeminë e koronavirusit, shkencëtarët po përpiqen të gjejnë vaksinën që do t'i japë fund "makthit" të njerëzve.Megjithatë kjo...

Kujdes nga kjo barnë, shkakton një vdekje çdo javë dhe hemoragji të brendshme

Mediat britanike ngrenë alarmin për barnën Rivaroxaban e tregëtuar me emrin Xarelto, e cila përdoret për të zvogëluar rrezikun nga mpiksja e gjakut. ...

Lajmet e fundit