Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eedi rama

Rama publikon VIDEON me pamje nga dy qeverisjet: Kur ata e lanë pushtetin pas shumë vitesh dhe…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve në qendrat shëndetësore gjatë dy qeverisjeve në dy kohë të ndryshme....

‘Rama përdor mjerimin për propagandë’, PD: ‘Bamiresi’ ka planifikuar të shembë 600 shtëpi këto ditë

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa ka reaguar pas publikimit të videos së kryeministrit Edi Rama në një famije që jetone në kushte të vështira...

Rritje e ndjeshme e vizitorëve në Shqipëri, Rama nxjerr videoinformacionin

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një videoinformacion mbi rritjen e turistëve të huja në vendin tonë për 8 mujorin...

Basha rrëzoi marrëveshjen, Rama tregon shqetësimin e tij sa hap dhe mbyll sytë

Kreu i qeverisë Edi Rama, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Story”, ku ka folur për shumë nga çështjet e aktualitetit...

Rama sulmon Fugën për papunësinë? “Më ka ardh zor kur kam parë një profesor që shqeu gojën deri në atë pikë…”

Kryeministri Edi Rama ka folur nga Vaqarri në konferencën e prezantimit të programit për nxitjen e politikave të punësimin, ku ka konstatuar se problemi...

Lajmet e fundit

GSH

Koha Jone

Dita

RD