Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edy reja

“Është çështje tensioni dhe psikologjie”, Trajneri i kombëtares “skanon” ndeshjen me Anglinë: T’i mbajmë larg zonës, të tentojmë rezultatin pozitiv

Shqipëria luan nesër me Anglinë për kualifikueset e Botërorit 2022. Përpara ndeshjes ka folur trajneri Edy Reja. Tekniku i kuqezinjve, në konferencë për shtyp...

FORMACIONET ZYRTARE/ Edy Reja zgjedh 11-shen titullare përballë Islandës

Trajneri Edy Reja do të debutojë në stolin e Kombëtares ditën e sotme në ndeshjen ndaj Islandës. Takimi i vlefshëm për...

Lajmet e fundit