Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edvin prifti

‘T’i kthehen gruas time paratë e sekuestruara në banesë’, mjeku Edvin Prifti bën kërkesë në GJKKO, argumentet që jep për paratë e gjetura në...

Mjeku Edvin Prifti ka depozituar një kërkesë në GJKKO ku kërkon që t’i kthehen paratë e sekuestruara në banesë me pretendimin se janë të...

Avokatët e mjekut Edvin Prifti kërkojnë LIRIMIN e tij nga burgu, në SPAK mbërrijnë kallëzime të tjera për korrupsion

Avokatët e mjekut Edvin Prifti kanë dorëzuar në Apelin e Gjykatës së Posaçme kërkesën për lirimin nga burgu të tij. Po...

Gazetarja kritika Prokurorisë: Është nxituar për të futur në burg Edvin Priftin sepse s’kishte kohën e nevojshme për të hetuar, duhej lënë i lirë

Arrestimi i doktor Edvin Priftit pasi iu gjetën mijëra euro dhe lekë ‘cash’ në banesë e në zyrë, ka bërë shumë bujë në gjithë...

Tjetër akuzë në SPAK për mjekun Edvin Prifti, ankesa e qytetarit: I dhashë para për operacion, i afërmi më vdiq, po më ktheu vetëm...

Drejtoria e QSUT-së, ka përcjellë në prokurori të gjitha ankesat për mjekun Edvin Prifti. Sipas informacioneve për mediat, një paciente është...

ZBARDHEN përgjimet, si u zbulua përfshirja e mjekut Edvin Prifti në KORRUPSION: Erdhi SPAK, merr në telefon… (E PLOTË)

Mjeku i njohur Edvin Prifti u përfshi në çështjen e korrupsionit në Gjykatën e Krujës, pasi mori ryshfet për të bërë operacion pa radhë...

‘Një nga viktimat ishte shoku im’, dr.Prifti kujton kolegët që humbën jetën nga Covid: Po ikni dhe kjo shoqëri vështirë t’ju kujtojë…

Doktori i njohur kardiolog Edvin Prifti, ka kujtuar 19 mjekët që kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit, që nga fillimi i pandemisë në...

Shpërthimi i Aida Shtinos ndaj mjekëve, Edvin Prifti i kthehet: Ja pse nuk lejohet përdorimi i telefonëve në spital! Mos na vrisni dëshirën për...

Shefi i Shërbimit të Kardiokirurgjisë në QSUT, Edvin Prifti, përmes një reagimi të gjatë i është përgjigjur moderatores Aida Shtino, për shpërthimin ndaj mjekëve...

Mjeku i njohur s’përmbahet ndaj OBSH: Ja 8 dështimet e mëdha për të cilat nuk bënë asnjë mea culpa

Mjeku i njohur kardiokirurg, prof. Edvin Prifti, ka hedhur akuza kundrejt OBSH, për të cilën thotë se nuk ka marrë masat e duhura për...

SUPER EMERGJENCA, 38-vjeçarit i çahet aorta, mjeku i njohur jep lajmin e mirë: Operacioni 6 orësh rezultoi me sukses (FOTO)

Mjeku i njohur, prof.dr Edvin Prifti ka publikuar disa foto nga momenti i operacionit në zemër te një 38-vjeçar. Të riut...

Afër koronavirusit shkatërrimtar për popullin shqiptar, kardiologu jep alarmin: Kërkoi QSUT një kampion por PPP s’e parashikon! Jemi përballë një çështjeje të sigurisë kombëtare

Kina duket po ‘shërohet’ ndërsa vendet e tjera po infektohen nga koronavirusi. 2 të vdekur nga koronavirusi janë konfirmuar në Itali...

Lajmet e fundit