Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edvin pacara

Aktivistët braktisin protestën e PD-LSI: Jemi njerëz të lirë, ata kanë shqyer e turpëruar Shqipërinë (REAGIMET)

Aktivistët të cilët “shkundën” edhe opozitën dhe e bënë të ndryshojë mendje për protestat, nuk do i bashkohen protestës së sotme e thirrjes për...

Lajmet e fundit