Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

edvin kulluri

“Nuk e mundin PS në zgjedhjet lokale”, Edvin Kulluri: Me këta aktorë që ka në krye opozita, nuk ka të ardhme

Edvin Kulluri foli mbrëmjen e sotme për situatën politike brenda Partisë Demokratike. Ai u shpreh në një intervistë për “ABC News” se ajo çfarë...

Edvin Kulluri paralajmëron: Shumë shpejt Britania do të shpallë “non grata” persona të tjerë në vendin tonë!

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, ka deklaruar se në vendin tonë do të ketë edhe persona të tjerë të shpallur “non...

Kulluri vlerëson marrëveshjen Berisha-Meta: Më mirë bashkë, LSI kishte 90 mijë vota dhe s’janë pak

Analisti Edvin Kulluri  ka vlerësuar marrëveshjen e nënshktruar mes ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, për zgjedhjet vendore që...

Ish-kandidati për kreun e PD, Kulluri analizon marrëdhënien Rama – Veliaj: Do ketë përplasje në PS, por Shqipëria nuk fiton gjë!

Edvin Kulluri, ish-kandidat i PD për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike ka zgjedhur të komentojë në këtë fundjavë “ndezur” debate politike brenda forcës...

Edvin Kulluri për zgjedhjet në PD: Atmosfera është dramatike, dita sot si ajo e Bashës që kërkoi të rizgjidhej dhe pse kishte humbur 4...

ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri ka reaguar për zgjedhjet për kreun e PD. Kulluri me anë të një postimi në rrjetet sociale...

“O Luli ku je”, Kulluri reagon pas zgjedhjes së Palokës në krye të Këshillit: Vjedhja e votës, në piedestal

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri ka reaguar  pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Kombëtar dhe zgjedhjes së kryetarit të ri, Edi...

Edvin Kulluri tërhiqet nga gara për kryetar të PD-së, akuza të forta: Farsë e shëmtuar! Kaluam nga Lul Brava tek doktor Dryni

Edvin Kulluri është tërhequr nga kandidimi për kryetar të Partisë Demokratike. Përmes një postimi në “Facebook”, ka qene vetë Kulluri i cili ka bërë me...

“Katër vetë, nga i njëjti fis nga Shkodra”, Kulluri: I morën si me fshesë korenti dhe i futën në Këshillin Kombëtar! Hajdari dhe Murrizi…

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri thotë se në Këshillin Kombëtar të PD-së u futën disa figura pa kontribute politike, madje dhe...

Kuvendi i PD, ironizon Kulluri: Urime Këshillit Kombëtar, vetëm dy familje kanë rreth 13 anëtarë

Ish-anëtari i Këshillit Kombatar rë PD, Edvin Kulluri, ka ironizuar Kuvendin e Partisë Demokratike të mbajtur ditën e djeshme. Ai ironizon duke thënë “meqenëse konservatorizmi...

“Jo më hidhërime në PD”, Edvin Kulluri: Ky është kuvendi më demokratik në histori, do të dalim më të fortë nga ky proces

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar Edvin Kulluri në fjalën e tij në Kuvendin e PD-së, i cili po mbahet në stadiumin “Air Albania”, u shpreh...

Lajmet e fundit