Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edukatoret

Rriten pagat për edukatoret e çerdheve dhe të kopshteve, ja sa do PAGUHEN nga ky muaj

Nga ky muaj, pagat e edukatoreve në çerdhe dhe në kopshte në Tiranë do të jenë më të larta. Në mbledhjen...

Manastirliu: Zero tolerancë për edukatoret abuzuese, kamera në institucione dhe agjentë mbrojtës të fëmijëve

Rikthim i fëmijëve në familjet biologjike, krijimi i rrjetit të familjeve kujdestare dhe lehtësimi i procedurave të birësimit janë tre shtyllat e planit operacional...

Lajmet e fundit