Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduart Xhezo

Dalin DETAJE nga vrasja e biznesmenit dhe plagosja e tre personave në Vlorë, EMRI i njërit prej autorëve

Dalin detaje nga të shtënat me armë zjarri në një lokal në Vlorë, ku mbeti një viktimë dhe u plagosën 3 të tjerë. ...

Lajmet e fundit