Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Eduart Topalli

Pse nisi konflikti / Detaje nga sherri mes demokratëve në Korçë, kreu i PD u shfaq i gjakosur në fytyrë pas goditjes në kokë

Detaje të reja mësohen nga sherri mes kreut të grupseksionit dhe kryetarit të Partisë Demokratike në Korçë, Devis Osmani. Sherri verbal mes tyre ka ndodhur...

Lajmet e fundit