Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eduart struga

‘Korrupsion, leje për zotërim dyqani brenda burgut’, dalin DETAJE të reja nga arrestimi i drejtorit të 313-ës, në pranga dhe shefi i logjistikës

Kanë dalë në dritë detaje të reja në lidhje me arrestimin e drejtorit të burgut 313, Eduart Struga, ditën e sotme. ...

Lajmet e fundit