Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eduart lamaj

Mjekuan autorin e vrasjes së dyfishtë në Laç, lirohen nga burgu 2 mjekët

Lirohen nga burgu dy mjekët që operuan Eduart Lamajn, i cili është një nga të dyshuarit për atentatin e 30 majit në një hotel...

‘I qëllova shtrirë përtokë pasi më plagosën’, Lamaj tregon dinamikën e ngjarjes në Laç: Ishim 4 veta në Golfin e zi, unë mora kapuçët...

Eduart Lamaj ka folur për prokurorinë duke treguar sipas versionit të tij gjithë dinamikën e ngjarjes së ndodhur në Laç më 30 maj 2020,...

VRASJA E DYFISHTË/ Mjeku Viktor MARKU, që kuroi të shumëkërkuarin Eduart Lamaj, la shënim: Të njoftohet Policia!

Mjeku Viktor Marku i cili kuroi të shumëkërkuarin Eduart Lamaj ka lënë një shënim ku shkruhej:‘Të njoftohet policia’! Të paktën kështu...

Vrasja e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në Laç, policia gjen mjetin e fshehur nga autorët

Ditën e sotme është arrestuar Eduart Lamaj, i cili është një nga të dyshuarit për atentatin e 30 majit në një hotel në Laç,...

Zbulohet emri i dytë i Eduart Lamajt që vrau biznesmenin dhe shokun e Ervis Martinaj në Laç, kërkohet në Greqi për trafik droge

Ditën e sotme është arrestuar Eduart Lamaj, i cili është një nga të dyshuarit për atentatin e 30 majit në një hotel në Laç,...

Lajmet e fundit