Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

eduart kapri

“SPAK po bën nxehjen”, Bamir Topi i “fut frikën” kokave të politikës: Pas çështjeve të mëdha fshihen ata, do iu vijë radha

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi ka komentuar sot në Repolitix aktualitetin politik në vend, marrë shkas nga arrestimet e bujshme së fundmi, përfshirë kryebashkiakun...

Lulzim Basha reagon për konferencën e Ramës, për tenderat, nuk thotë asnjë fjalë për ish-kryebashkiakun e PD që SPAK çoi sot në gjyq

Kreu i PD Lulzim Basha reagon pas konferencës së Ramës sot, me ministrat, për prezantimin e paketës së re të Prokurimeve Publike. Kryeministri u...

Kyçi shkollat për zgjedhjet e 2019-ës, tender 92 milionë lekë për dru zjarri; Dy AKUZAT e SPAK për kryebashkiakun e PD Eduart Kapri

Eduart Kapri, ish-kryetar i Bashkisë së Pogradecit akuzohet nga Prokuroria Speciale SPAK për dy vepra penale që lidhen më shpërdorimin e detyrës dhe shkeljen...

SPAK “godet” në Pogradec, çon në gjyq ish-kryebashkiakun Eduart Kapri dhe zyrtarë të Bashkisë: Tender 92 milionë lekë dhe shpërdorim detyre (EMRAT- E PLOTË)

Prokuroria Speciale SPAK godet një tjetër rast të shpërdorimit të detyrës dhe shkelje të barazisë në tendera. Këtë herë është ish-kryetari i Bashkisë së...

ÇUDITË e prokurorit “të çmendur” në shkresa zyrtare: Po merr në qafë klientin; Shkresa tjetër: Akuzoi për arrestime politike, i pandehuri ka alucinacione të...

Shkëlqim Kokona është prokuror në Pogradec. Në televizione del edhe si një prokuror që shkruan poezi. Ndaj shkresat e tij zyrtare të duken si...

E BUJSHME/ ‘DIGJET’ kandidatura e KLEVIS BALLIUT, anëtarësia e PD në Korçë eleminon edhe ish-kreun e Bashkisë Pogradec

Anëtarësia e Partisë Demokratike në qarkun e Korçës ka votuar ditën e sotme për kandidatët q ëdo të kalojnë në fazën tjetër për përzgjedhjen...

Policia ndalon dhe ndëshkon EDUART KAPRIN, sinqeriteti ‘i bën gropën’ ish-kryebashkiakut

Policia e Elbasanit ka ndaluar dhe ndëshkuar me gjobë ish-kryebashkiakun e Pogradecit Eduart Kapri. Ky i fundit ishte nisur t’i bashkohej...

Rama prezanton PROJEKTET për rrugët, thumbon Voltana Ademin dhe Eduart Kaprin

Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat ka thumbuar kryebashkiaken e Shkodrës Voltana Ademin dhe kryebashkiakun e Pogradecit Eduard Kaprin. ...

Arrestimi i punonjësve të bashkisë në Pogradec, reagon kryetari Eduart Kapri: Akt i turpshëm

Kreu i bashkisë së Pogradecit, Eduart Kapri ka reaguar pas arrestimit të dy punonjësve të bashkisë. Policia vuri në pranga 2...

Lajmet e fundit