Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

eduart gushi

Dje mbyllën sytë përgjithmonë, 4 anëtarët e familjes Gushi përcillen sot për në banesën e fundit

Eduarti, Silvana, Anasatasia dhe Eva Gushi, do të përcillen sot për në banesën e fundit. 4 anëtarët e familjes nga Patosi, mbyllën sytë përgjithmonë...

Sot është pikëlluar gjithë qyteti! Bashkia e Patosit merr përsipër shpenzimet e ceremonisë mortore të familjes Gushi

Bashkia e Patosit shkruan një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të 4 anëtarëve të familjes Gushi, bashkëqytetarë të saj, të cilët humbën jetën...

Humbën jetën sot në aksident, dalin FOTOT e babait dhe dy vajzave 14 e 9 vjeçe, kishin ardhur nga Greqia dhe sot do shkonin...

Familja Gushi nga Patosi, Fier u shua sot në një aksident që ndodhur në autostradën e Vlorës. Kryefamiljari Eduart Gushi, bashkëshortja Silvana Gushi dhe...

Dalin EMRAT e familjes që u shua e gjitha në Vlorë, Policia: Kanë ndërruar jetë dy prindërit dhe dy vajzat 14 e 9 vjeçe,...

Policia e Vlorës konfirmon zyrtarisht se 4 anëtarët e familjes Gushi nga Patosi kanë ndërruar jetë në aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm në...

Lajmet e fundit