Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Eduart Grishaj

Hyrje të reja sonte në Big Brother? Ky është emri që po lakohet si banori i ri (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani njofto pak ditë më parë se spektakli i ”Big Brother Vip” do të shtyhet. Por është ende e paqartë nëse prime-in...

Kush hyn të shtunën në Big Brother Vip? Eduart Grishaj zbulon planin e produksionit: Janë gati dy…

Gjatë ditëve të fundit lart e poshtë po qarkullojnë lajme se këngëtari Butrint Imeri do bëhet pjesë e shtëpisë së big Brother Vip. Por, a...

Kur nis Big Brother VIP? Eduart Grishaj rrëfen detajet e para

Regjisori Eduart Grishaj ka rrëfyer disa detaje lidhur me nisjen e “Big Brother VIP”. Ai ka theksuar se reality-shoë nis brenda këtij viti, por  nuk ...

“Nuk është fare e lehtë të punosh me Arbanën”, Eduart Grishaj: Më kritikon shumë

Regjisori Eduart Grishaj ka thënë se nuk është aspak e lehtë të punosh me bashkëshorten e tij, Arbana Osmani. Moderatorja do jetë aktore në...

“Mirë se erdhe Zoi”, Eduart Grishaj realizon pritjen madhështore për vogëlushen dhe Arbanën në shtëpi (FOTO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një vajze dy ditë më parë. Sot vogëlushja Zoi dhe mami Arbana kanë mbërritur në shtëpi,...

Më të dashuruar se asnjëherë, Arbana publikon foton e ëmbël krah Eduartit nga pushimet në Greqi

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë duke shijuar pushimet e tyre në vendin fqinj, Greqi, ku po përjetojnë momente të paharrueshme.   Moderatorja është shumë...

“Do të mbys”, Instagram akuzon Arbana Osmanin për “dhunë ndaj burrit”, moderatorja i kthen përgjigje publikisht

Si në çdo shtëpi tjetër edhe në shtëpinë e Arbana Osmanit kumbon televizori nga ndeshjet e kampionatit. Partneri i Arbanës, Eduarti është një tifoz...

Në Serbi një film shqiptar, Eduarti xhiron për herë të parë shqip në tokën serbe dhe Arbana nuk mund të ishte më e lumtur...

Eduart Gishaj është i pari regjisor shqiptar që po xhiron një film shqiptar në Serbi. Një ngjarje e madhe për të gjithë shqiptarët pasi...

Arbana Osmani shtatzënë, i jep lajmin e madh Eduart Grishajt në ditën e tij të lindjes: Do bëhesh baba

Arbana Osmani do të bëhet sërish nënë. Lajmin e bën me dije vetë moderatorja përmes një postimi në instastory. Teksa e...

Me shofere Arbanën, Eduart Grishaj dhe moderatorja dalin hapur në rrugët e Tiranës

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj i përfolur, Eduart Grishaj duket se janë kthyer nga pushimet dhe i janë rikthyer punës....

Lajmet e fundit