Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eduart bushi

Përdhunoi fqinjen me probleme mendore dhe e la shtatzënë, togat e zeza dënojnë me 8 vite burg Eduart Bushin

Eduart Bushi, personi i cili një vit më parë përdhunoi dhe e la shtatzënë fqinjen e tij me probleme të shëndetit mendor në Lushnje,...

Lajmet e fundit