Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Zaloshnja

Sondazhi nga Eduard Zaloshnja: Ja cila parti do të fitonte nëse zgjedhjet do të mbaheshin sot

Analisti Eduard Zaloshnja ka bërë një sondazh me 1033 të anketuar në javën e fundit në Shqipëri, nga e cila ka nxjerrë edhe partinë...

Analisti Zaloshnja: PD ka nevojë për një lider tjetër

Analisti Eduard Zaloshnja pati një debat të fortë gjatë emisionit Real Story me Alfred Lelën në lidhje me drejtimin e PD nga Lulzim Basha....

Sondazhi i FBA: Si e vlerësoni punën e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj? Ja rezultati

Prej disa ditësh ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka qenë në qenëdër të një vorbulle akuzash nga opozita pas publikimit të audiopërgjimit dhe pretendimeve...

680 mijë njerëz në Shqipëri mbështesin bllokimin e zgjedhjeve, Basha është njohur me rezultatet e sondazheve

31% e zgjedhësve me banim në Shqipëri ose ndryshe 680 mijë njerëz mbështesin idenë e kreut të PD-së, Lulzim Basha, për të bllokuar zgjedhjet...

Berisha 2017: Në pritje të Donald Trump dhe Ilir Metës

Nga Eduard Zaloshnja Në vitin 1992, Berisha erdhi për herë të parë në pushtet, falë votës së mbi 1.1 milionë shqiptarëve...

5 ngjarjet që mund të shtyjnë negociatat Shqipëri-BE

Nga Eduard Zaloshnja Palët në Tiranë vazhdojnë debatin nëse është vetting-u kusht kryesor i çeljes së negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë...

I pabesueshëm modeli që Eduard Zaloshnja ka zgjedhur për flokët e tij (Fotot)

Sezoni i ri e gjen analistin Eduard Zaloshnja me një “look” tërësisht të ri. Zaloshnja ka surprizuar duke eksperimentuar me modelin e ri të...

“LSI-ja do të përcaktojë fituesin në Dibër”

Nga Eduard Zaloshnja Pavarësisht premtimeve për Rrugën e Arbërit e për rrugë të asfaltuara që do të lidhin fshtrat me Peshkopinë, pavarësisht...

“Celulat antiamerikane në Shqipëri, kanë humbur çdo betejë”

Celula antiamerikane i konsideron analisti Eduard Zaloshnja ata që kundërshtojnë reformën në drejtësi dhe që i janë vënë kundër Ambasadorit të SHBA-së në Tiranë,...

Sondazhi në Tiranë: Veliaj ka punuar mirë, por hapësirat e gjelbra nuk do të shtohen

Nga Eduard Zaloshnja Në kuadrin e serisë së sondazheve BAROMETËR, zhvillova në periudhën 13-19 shkurt një sondazh në zonat urbane të bashkisë...

Lajmet e fundit