Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Shalsi

Artur Zheji shpërthen ndaj Eduard Shalsit: Je këtu si avokat i mafies. Reagimi i deputetit është i pabesueshëm

Analisti Artur Zheji ka shpërthyer në akuza të rënda kundër deputetit socialist, Eduard Shalsit, në studion e “Opinion”. Zheji e ka...

Dy deputetë të PS për herë të parë kundër njëri-tjetrit në një studio televizive

Një situatë e pazakontë është krijuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, ku dy deputetë të Partisë Socialiste ndodhen përballë për të...

Ka çuar në Kuvend ligjin për importin e plehrave, por Shalsi flet vetëm për lëndë drusore

Deputeti i PS-së, Eduard Shalsi ka reaguar sot lidhur me projektligjin e dërguar në Kuvend nga ai dhe dy deputetë të tjerë të mazhorancës,...

Bledi Çuçi bëhet kapiten i Qeverisë “Rama”, Saimir Tahirit i harrojnë emrin

Qeveria Shqiptare ka zhvilluar sot një ndeshje futbollit kundër diplomatëve të huaj në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet. Kapiten i Qeverisë...

Eduard Shalsi letër Metës: Seancat e parlamentare po degradojnë gjithnjë e më shumë

Deputeti i PS-së, Eduard Shalsi, i është drejtuar me një letër të hapur kreut të Kuvendit dhe 4 kryetarëve të grupeve parlamentare ku u...

Deputetët në kalçeto/ Fino golashënues i skuadrës, dëmtohet Peleshi, i vjen në ndihmë ‘infermieri’ Beqaj

Me mbylljen e sesionit parlament, disa nga deputetët socialistë kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në një prej fushave kalçeto të kryeqytetit. ...

Lajmet e fundit