Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Shalsi

Ministrat e rinj, Xhafaj, Xhaçka, Shalsi dhe Manastirliu do verifikohen nga SHISH

Emrat e ministrave të rinj të qeverisë Rama kanë mbërritur në Presidencë dhe janë në pritje të dekretit të Bujar Nishanit. ...

Takim deri në orët e mbrëmjes, ministri dhe deputeti fotografohen teksa dalin nga zyra e Tahirit (FOTOT)

Takimi në Ministrinë e Brendshme mes Saimir Tahirit, ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati dhe deputetit Eduard Shalsi ka nisur gjatë pasdites dhe ka zgjatur...

U del emri për largim nga qeveria, ministrat me urgjencë në zyrën e Saimir Tahirit

Vetëm pak orë pasi në media është njoftuar për largimin e Saimir Tahirit nga qeveria, lajm i mohuar nga ky i fundit, në ambientet...

Ministri dhe deputeti i Ramës e “djegin” jetën e natës, newsbomb.al publikon VIDEO-n nga festa

Ministri i Mirëqenies Sociale Blendi Klosi dhe deputeti socialist Eduard Shalsi janë rrëmbyer nën atmosferën rinore të të rinjve të FRESSH-it mbrëmë në Berat....

“Ti do ta hash më vonë” dhe sherri Shalsi-Spaho, momentet pikante të kësaj jave në Kuvend

Rubrika e përjavshme “Ups” në emisionin “Kjo javë” të gazetares Nisida Tufa në “News24” solli të tjera momente të këndshme dhe të sikletshme nga...

Bëri punën që i takon, deputeti i PS ndihet krenar dhe nxiton të njoftojë miqtë

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi, njëkohësisht kryetar i Komisionit për Veprimtaritë prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin ndihet shumë i kënaqur me faktin se ka...

Letra nga Brukseli: Shqipëria nuk është e detyruar të importojë plehra. AKIP: Të enjten të gjithë te Kuvendi

Drejtoria e Komisionit Europian për Mjedisin me anë një letre ka bërë të ditur se Shqipëria nuk është e detyruar të lejojë importin e...

Çfarë ndodhi në sallë pasi u fikën kamerat? Beqaj i rrethuar nga rojet, Paloka: Mbrojeni hajdutin. Berisha afrohet te Majko, Rama…

Menjëherë sapo Edi Paloka u ngrit duke goditur në trup ministrin Ilir Beqaj, drejtuesja e seancës kërkoi 10 minuta pushim dhe në media nuk...

Iniciator i projektligjit të plehrave, Eduard Shalsi “masakrohet” nga qytetarët

Eduard Shalsi do të mbahet mend në këtë katër vjeçar të mazhorancës në pushtet vetëm për një gjë, si iniciator i projektligjit për importin...

Inati i protestuesve, emrin e deputetit të PS e shkruajnë në kazanin e plehrave

Nisur nga fjala e deputetit Ben Blushi, i cili theksoi se nuk dëshiron që emri i tij të shkruhet në kazanët e plehrave, disa...

Lajmet e fundit