Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Shalsi

Deputetët e opozitës bojkotuan PE-në, Shalsi: Treguan sa poshtë kanë rënë

Seanca e sotme në Parlamentin Europian është shoqëruar me debate nga deputetët e Shqipërisë pasi, Genc Pollo ka kërkuar largimin e Ballës nga drejtimi...

‘Legen, qen, ordiner…’ Shalsi i kërkon falje publikut nga Kuvendi

Mbledhja e fundit e Komisionit të Veprimtarisë Prodhuese u shoqërua me tension, debat, përplasje e fyerje mes deputetëve. Eduard Shalsi i PS dhe Endrit...

Deputeti i PS bëhet sërisah baba, vjen në jetë një vajzë

Deputeti i PS, Eduard Shalsi bëhet baba për herë të tretë. Shalsi është bërë tashmë baba i një vajze. Lajmin e jep bashkëshortja e...

Deputeti i PS-së përjeton siklet të madh, moderatorja i thotë LIVE: Ke mbjellë flokët 60 mijë EURO

Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në emisionin sportiv, “Top Arena” në Top Channel. Gjatë...

Deputeti i PS sfidon kampionin e botës: Kush mund ta mendonte, rezistova me 37 lëvizje (FOTO)

Deputeti i PS Eduard Shalsi ka sfiduar kampionin e botës në shah Garry Kasparov. Ndërsa dikur, dy kolosët Karpov dhe Kasparov i...

Siguracioni i shtëpive, deputeti i PS: Këto janë dy mundësitë që po shqyrtohen

Pas tejkalimit të përmbytjeve, temë diskutimi është bërë dëmshpërblimi për banorët e dëmtuar. Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi i ftuar...

Në këtë formë s’e keni parë kurrë deputetin socialist, luan serenatë korçare me mandolinë (VIDEO)

E kemi parë gjithmonë zyrtar, duke mbajtur fjalime politike, por nuk kemi zbuluar ndonjë pasion të tij deri tani, veç faktit që di të...

Sot dita ndërkombëtare e rinisë, në Shqipëri e harrojnë të gjithë përveç këtij politikani

12 Gushti shënon ditën ndërkombëtare të rinisë, e aprovuar si e tillë me një rezolutë të posaçme nga Asambleja e Përgjithshme e OKB-së në...

“Harbut, prepotent, arrogant …”, deputeti i PS shpërthen ndaj ministrit të ri të Ramës dhe i bën një kërkesë publike

Ka zgjedhur t’ia thotë përmes një komenti publik në faqen e tij të Facebook-ut, gjithçfarë mendon për të deputeti i PS-së Vladimir Kosta, kolegut...

Rama thyen rregullin: Ja VENDIMI surprizë për tre MINISTRAT e rinj

Rregulli i parë i qeverisë “Rama” thyhet. Ministrat e rinj, Olta Xhaçka, Eduard Shalsi dhe Fatmir Xhafaj nuk do të lenë mandatin si deputetë,...

Lajmet e fundit