Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Eduard Shalsi

“Mezi pres t’ju shoh në Gjykatë”, 21 Janari edhe në Komisionin e Ekonomisë, debat mes Braçes dhe Spahos: Sa herë ka zgjedhje, hapni ndonjë...

Ka nisur me debat Komisioni për Ekonominë dhe Financat, ku deputetët e Partisë Socialiste dhe Demokratike janë përplasur për 21 Janarin. Ka qenë komenti i...

Shalsi “rrëzon” deklaratat e deputetes së Berishës pas takimit me Yuri Kim: Keqardhje, ajo mbështet “non -gratën”

Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi, është shfaqur për herë të dytë në deklaratë për media, këtë herë për të hedhur poshtë disa nga...

Deputeti i PS zbardh takimin me Yuri Kim: Nuk munguan bisedat për artin, shahun dhe muzikën

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi, ka takuar këtë të premte, së bashku me  deputeten e PD Sorina Koti, ambasadoren e SHBA në Tiranë,...

“Përse s’i publikoni dëgjesat”, përplasje te “Ekonomia” për Butrintin, Shalsi zbulon debatin brenda Kuvendit: Ishin dy tipa…

Me debate është zhvilluar mbledhja në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave që po shqyrtojnë dekretin e presidentit Ilir Meta lidhur me  ligjin për administrimin...

Armando Subashi prej 5 orësh në SPAK, vjen reagimi i parë nga PS: Nuk bëhemi mburojë për askënd! Mbështesim drejtësinë

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi, është duke u marrë në pyetje në SPAK për aferën e inceneratorëve. Prej afro 5 orësh i pari i...

Lot dhe debate për inceneratorët/ Dëshmitarja preket në Komision, socialistët kërkojnë të mos flasë sepse ka qenë në SPAK

Komisioni hetimor për inceneratorët po mban seancën e radhës edhe këtë të mërkurë. Në listën e personave që do pyeten si dëshmitarë janë 15...

Ndahet nga jeta nëna e deputetit të njohur socialist: Prehu në paqe e shtrenjta jonë! Për sa kohë të marr frymë…

Eduard Shalsi, ish-ministër dhe deputet i njohur i PS, njofton mëngjesin e kësaj të premteje se nëna e tij është ndarë nga jeta. "Thellësisht...

“Nuk dua t’ia di”, debat te “Ekonomia” mes Spahos dhe Shalsit: Të dyfishohen pagat dhe pensionet…

Me debat është zhvilluar Komisioni Ekonomik, ku diskutohet për projekt-buxhetin e 2022, ku pritet edhe të votohet në parim sot. Debati është shkaktuar në lidhje...

“Legen”, Dashamir Shehi debat të ashpër me Eduard Shalsin në Komisionin e Ekonomisë: Po më jep mua leksion ti për edukatën…

Me debat është zhvilluar mbledhja e Komisionit të Ekonomisë, ku u diskutua nisma e qeverisë për marrjen e Eurobondit. Debati me tone të ashpra është...

“Fundërrinë dhe plehër”, Edi Rama mbron Shalsin dhe i kthehet Bashës: Një burrë që vë kujën me këto fjalë, është një burrë në pikë...

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje deputetit socialist Eduard Shalsi, i cili u ofendua ashpër sot nga kreu i PD Lulzim Basha....

Lajmet e fundit