Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard selami baba

EKSKLUZIVE/ Vjen në jetë trashëgimtari i Ed Selamit e Ilva Tares, moderatorja nga festa e televizionit direkt në maternitet

Kjo e enjte vjen e bukur për familjen e Eduard Selamit dhe Ilva Tares. Familjes i është shtuar një trashëgimtar i...

Lajmet e fundit