Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Reci

U shua bashkë gruan, vajzën dhe djalin në rrënojat e tërmetit, Ahmetaj flet për Eduard Reçin: Njiheshim që në shkollë, në ’98 punuam të...

Ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj, ka treguar mbrëmjen e sotme se me famljen Reçi, 4 anëtarët e së cilës u shuan nën...

Lajmet e fundit