Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Ahmeti

LISTA E RE/ ULEN çmimet e barnave, përfitojne 475 mijë qytetarë

“Lista e re e barnave të rimbursueshme e cila ka nisur të aplikohet zgjeron gamën e medikamenteve të rimbursuara si dhe diagnozave që mbulon,...

Lajmet e fundit