Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edona

Qesharake, autoritetet gjermane letër 1 vjeçares shqiptare: Do depërtohesh, nuk provon dot se në Shqipëri persekutohesh

Vendime të çuditshme dhe qesharake nuk dalin vetëm nga zyrat e shtetit shqiptar, por edhe nga ato të vendit më të zhvilluar të Europës,...

Lajmet e fundit