Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Zejno

Betohen dy deputetët e rinj të Kuvendit, pjesë e LSI dhe PDIU

Janë betuar sot dy deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë, Edmond Zejno dhe Flamur Çelaj, të cilët do të zëvendësojnë në këtë post...

Kush janë deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë, zëvendësojnë Tahirin dhe Selamin

Dashamir Tahiri dhe Shkëlqim Selami nuk janë më deputetë të Kuvendit pas vendimit të marrë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për t’i hequr atyre...

Lajmet e fundit