Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edmond ymeraj

Ndahet nga jeta PAPRITUR dhe PARAKOHE, një nga themeluesit e Partisë Demokratike

Ndahet nga jeta, papritur dhe para kohe Edmond Ymeraj, një nga themeluesit e Partisë Demokratike, Dega Fier. Lajmin e bën me...

Lajmet e fundit