Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edmond tupe

Djegia e katedrales në Francë, Tupe rrëfen përjetimin: U përlota, nuk kisha fuqi

Profesori i njohur Edmond Tupe, i ftuar në emisioni ’Dritare me Rudinën’ ka folur për djegien e katedrales Notre-Dame në Paris gjatë mbrëmjes së...

Studentët përzënë Edomond Tupen, i heqin nga dora megafonin (VIDEO)

Studentët përzënë shkrimtarin Edmond Tupe nga protesta.   Kjo është një video e siguruar nga newsbomb.al që tregon se si studentët...

Profesor Edmond Tupe ia thotë hapur Lindita Nikollës: Humbe shansin për të hyrë në histori

Profesori i njohur Edmond Tupe ka sfiduar hapur mbrëmjen e sotme ministren e Arsimit Lindita Nikolla duke i thënë se do të kishte hyrë...

Edmond Tupja i bashkohet protestës: Është madhështore, ajo që nisi me 18 shkurt do të sjellë pranverën

Shkrimtari dhe intelektuali i njohur, Edmon Tupja i është bashkuar sot çadrës së opozitës, në një bashkëbisedim me qytetarët për protestën dhe kërkesat që...

Lajmet e fundit