Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Tafa

Humb jetën nga Covid-19 Edmond Tafa, inxhinieri i njohur nga Elbasani që po kurohej në Turqi (Dedikimet prekëse të miqve)

Edmond Tafa, inxhinieri i njohur në qytetin e Elbasanit ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit. Tafa ka ndërruar jetë në...

“Teknologjia” e fundit se si të vjedhësh energji elektrike në Shqipëri

Lidh një tel me grep në shtyllën e tensionit dhe mund të marresh energji elektrike sa të duash dhe pa e paguar. Mjafton të...

Lajmet e fundit