Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

edmond stojku

Zgjedhjet e 25 Prillit, Stojku: Herësi u thye nga persona që nuk thonë asgjë, PD gaboi te djegia e mandateve, por problematikat janë të...

Kryetari i partisë Aleanca Demokratike e Re, Edmond Stojku, në një intervistë për ‘FaxNews’ ka komentuar lënien jashtë të emrave të njohur të politikës...

Edmond Stojku publikon listën e kandidatëve për deputet, ja ku e ka vendosur ‘kaubojsin e famshëm’

Partia Aleanca Demokracia e Re ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë, që do të garojnë në zgjedhjet e 25 prillit. ...

Projektligji në Kuvend për hapjen e listave, Stojku: Kjo nismë u ndërmor para 1 viti! Kemi mbështetjen e 3 faktorëve

Opozita parlamentare po këmbëngul në aplikimin e listave të hapura zgjedhore, si një kusht për të dhënë votën për Reformën Zgjedhore. ...

Votimi i ‘Zgjedhores’, Stojku pas takimit me Ruçin: Vendosëm të braktisim mbledhjet e Komisioneve Parlamentare

Krerët e Grupeve Parlamentare pas takimit me kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi, kanë deklaruar se janë të vendosur për të mos e votuar Reformën...

‘Njerëzit të kenë pak frikë, jo panik’, mjeku Stojku: Shqipëria nuk vuan nga personeli shëndetësor, i rëndësishëm testimi

Mjeku dhe deputeti Edmond Stojku i cili është edhe anëtar i Komisionit të Shëndetësisë në një analizë të situatës së krijuar prej pandemisë Covid-19...

‘Shoqëria shqiptare ka reaguar pozitivisht’, Stojku për Covid-19: Po vazhdoi ky trend me rastet e reja, do jemi një nga vendet më pak të...

Deputeti i opozitës parlamentare Edmond Stojku i cili është dhe specialist në fushën e mjekësisë, ndërsa ka folur për situatën në të cilën ndodhet...

‘Po rimendojnë rëndësinë që i jepet pasurisë’, analiza e deputetit: Ndryshimet e mëdha që pritet të sjellë fundi i murtajës së ZEZË

Edmond Stojku* Ne, Virusi dhe e Ardhmja! Unë mendoj se fundi virusit do të sjelli ndryshime të mëdha me rang global,...

Lajmet e fundit