Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

edmond stojani

Del FOTO: Ky drejtori i Kurbinit që e kishte kthyer magazinën ne fermë kanabisi, me llampa termale dhe ventilues

Edmond Stojani, drejtor i Kadastrës së Kurbinit është shpallur në kërkim nga Policia pasi në bashkëpunim me një person të tjerë, e kishte kthyer...

VIDEO: Shkatërrohet baza e drogës në Kurbin, shpallet në kërkim drejtori i Kurbinit që e kishte kthyer magazinën në fermë kanabisi (EMRAT-DETAJE)

Edmond Stojani, drejtor i Kadastrës së Kurbinit është shpallur në kërkim nga Policia pasi në bashkëpunim me një person të tjerë, e kishte kthyer...

Lajmet e fundit