Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Edmond Spaho

Protesta e 7 korrikut, Spaho: PD do u dalë për zot shqiptarëve, është detyrë e saj

Deputeti demokrat Edmond Spaho, thotë se Partia Demokratike do u dalë zot shqiptarëve dhe në protestën e 7 korrikut, do të përpiqet "të ngacmojmë...

“Mua më larguat se thashë bastard”, Spaho kërkon përjashtimin e Elisa Spiropalit: Na quajti kope, mblidhni Komisionin e Etikës, jemi të barabartë këtu

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, nga Kuvendi ka kërkuar përjashtimin e ministres Elisa Spiropali, pas përdorimit të termave “ofendues” ndaj deputetëve të opozitës. Spaho...

Edmond Spaho quan “bastardë” deputetët socialistë, ndërpritet seanca, Balla: Do bëhesh shembull, flet këtu pas 7 gotave raki

Seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë është ndërprerë për disa minuta, për shkak se nënkryetarja Ermonela Felaj kërkoi që deputeti demokrat Edmond Spaho të...

“Përplasja” me Shehun dhe Spahon për vilën 760 mijë euro/ Flet Bardhi:  Zoti iu ruajtë mendjen, unë nuk përmenda emra

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme përplasjen në Kuvend me mbështetësit e Sali Berishës, Edmond Spahon dhe Tritan Shehun. Ai tha...

Edmond Spaho zbulon emrat: Ja kush hyn në garë me Sali Berishën për kryetar të PD-së

Deputeti Edmond Spaho zbuloi disa nga emrat që priten të hyjnë në garën për postin e kryetarit të PD-së. Zgjedhjet pritet të mbahen më...

“Të ka hyrë Saliu brenda, mbaje çik më poshtë”, Balla “përplaset” me Edmond Spahon për rendin e ditës: Je bërë zëdhënësi i opozitës

Seanca e sotme ka nisur me debate, ku deputeti Edmond Spaho, ka kërkuar që të ndryshojë rendi i ditës dhe të nisë me interpelancën...

Bulevardi i Korçës mbushet me qytetarë, protestohet për rritjen e çmimeve, deputeti i PD “përplaset” me efektivët (PAMJET)

Qytetarët e Korçës janë ngritur prej paradites së sotme në protestë për rritjen e çmimeve dhe vazhdojnë të jenë akoma në Bulevard, të shumtë...

Protesta për rritjen e çmimeve, Spaho: Populli do ta ngrejë zgupthi Ramën

Deputeti Edmond Spaho ka folur në lidhje me protestën që u zhvillua ditën e sotme para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve. Spaho tha se qeveria...

Edmond Spaho largohet PAPRITUR nga Komisioni për Inceneratorët dhe merr vendimin “drastik”: Nuk do të ketë rezultat, nëse nuk ndryshohet ligji unë nuk…

Deputeti dhe përkrahësi i ish-kryeministrit Sali Berisha, Edmond Spaho, ditën e sotme është larguar nga mbledhja e Komisionit Hetimor për Inceneratorët, pasi sipas tij...

“A thua Shkodra s’kishte djem e vajza”, mbështetësi i Berishës tallet me Alibeajn: Është bërë si Kiu Fiu që bredh kurs më kurs

Vjen reagimi i parë nga mbështetësit e Sali Berishës për ndryshimet e bëra nga Lulzim Basha te drejtuesit politikë të PD-së në qarqe. Është Edmond...

Lajmet e fundit