Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Rapt

Befasia emocionuese e mesnatës për profesorin që kandidoi për dekan por humbi

Një shembull i shkëlqyer gare nga Fakulteti i Shkencave Sociale ku Edmond Dragoti kandidoi përballë  Edmond Raptit. Ky i fundit doli fitues dhe fill...

Lajmet e fundit