Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

edmond panariti

Ish-ministri i Bujqësisë mbërrin në Zadrimë: Të pastrohen kanalet, gruri ikën dëm nëse uji qëndron dhe 24 orë në parcela

Edmond Panariti, ish-ministër i Bujqësisë, ka shkuar në tokat e Zadrimës së përmbytur nga reshjet dhe dalja e lumenjve nga shtrati. Ai kërkon nga...

Panariti thirrje qeverisë: Ktheni timonin 180 gradë se do përplasemi! Inflacioni dyshifror, çmimet po rriten me orë

Ish-ministri Edmond Panariti i bën thirrje qeverisë të veprojë menjëherë për të parandaluar pasojat e rënda të inflacionit në vend. Sipas ish-ministrit të LSI, inflacioni...

Edmond Panariti tregon pse ndryshoi emrin LSI: Misioni kishte përfunduar, situata është më e rëndë se 5 vite më parë

Ish-drejtor i Kabinetit në Presidencë, thotë se LSI ndryshoi emrin sepse misioni i kësaj force politike kishte përfunduar. Dje, ish-presidenti Meta mori drejtimin dhe...

Edmond Panariti në një linjë me Erion Braçen: Pse nuk ngrini bursë bujqësore, prodhimet e fermerëve po kalben

Edmond Panariti, drejtor i Kabinetit në Presidencë, thotë se shteti duhet të ngrejë bursë bujqësore për fermerët të cilën nuk shesin dot prodhimet e...

Edmond Panariti “zbërthen” projektligjin e amnistisë fiskale: Kush ka 2 milionë euro të paligjshme, i mbyll në bankë pa sqaruar origjinën

Qeveria nxori dy ditë më parë për konsultim draftin ne amnistisë fiskale i cili lejon deklarimin vullnetar të një pasurie në vlerë monetare deri...

Ish-ministri Panariti “kritik” me Ballkanin e Hapur: Duhet kujdes, Shqipëria mund të bëhet kosh i mallrave të importit

Edmond Panariti, ish-ministër i Bujqësisë dhe aktualisht drejtor Kabineti në Presidencë, thotë se me nismën e Ballkanit të Hapur vendi ynë duhet të tregojë...

Edmond Panariti flet për “Detin”: Ministri grek është keqinformuar, Rama i kërkoi Metës të jetë vetë në krye të negociatave

Shefi i kabinetit të Presidentit, Edmond Panariti, komentoi deklaratat e ministrit të jashtëm grek Nikos Dendias për çështjen e detit. Panariti është i mendimit...

Dikur miq dhe bashkëpunëtor politikë! Edmond Panariti “flakë për flakë” Luan Ramës: Nuk ja vlen tu kushtosh vëmendje minjve!

Edmond Panariti, drejtor Kabineti në Presidencë, i përgjigjet "flakë për flakë " mikut dhe bashkëpunëtorit të tij politik Luan Rama. E gjitha lidhet me...

Përplasja për Limos Dizdarin/ Luan Rama: Do ta mëshiroja mjeranin e ndërsyer Edmond Panariti po të fliste me fjalët e tij!

Politikani Luan Rama, tashmë drejtues i një emisioni në media, ka dhënë dje lajmin e kompozitori i njohur Limos Dizdari ishte në gjendje të...

Edmond Panariti viziton Limoz Dizdarin në spital: Gjendja mbetet kritike! Më parë i ka kërkuar Metës që t’i shtyjë dekorimin

Drejtori i Kabinetit të Presidentit, Edmond Panariti, ka vizituar ditën e sotme në spital kompozitorin e njohur Limoz Dizdari, i cili ndodhet i shtruar...


Lajmet e fundit