Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

edmond licaj

Mbështetën PD në fushatë, Liçaj për rezultatin: Jemi një shoqëri e tërë e korruptuar. Budina: Shteti ushtron dhunë se s’ka votat e sigurta

Dy aktorët e njohur të Aleancës kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, Edmond Budina dhe Neritan Liçaj, dy zëra të fortë kundër qeverisë së kryeministrit...

Lajmet e fundit